O firmie

Nasza firma na rynku węgla i materiałów opałowych działa od 2014 roku kiedy to rozpoczęliśmy import wysokokalorycznego węgla kamiennego o wysokich parametrach jakościowych w stosunkowo niskiej cenie, dzięki czemu zyskaliśmy wielu stałych i zadowolonych klientów oraz partnerów biznesowych stając się pewnym i wiarygodnym dostawcą paliw stałych.

Nasza firma wyspecjalizowała się w produkcji, konfekcjonowaniu, sprzedaży i dystrybucji węgla wysokokalorycznego szczególnie ekogroszku. Kładziemy bardzo duży nacisk na ciągłe utrzymanie wysokiej jakości naszych wyrobów, w głównej mierze staramy się utrzymywać niską spiekalność i suchość pakowanego węgla.  W procesie produkcji wykorzystujemy nowoczesną linię do produkcji oraz automatycznego konfekcjonowania i paletyzowania węgla. Dysponujemy własnym taborem do dystrybucji i dowozu materiałów opałowych luzem w big-bagach a także w workach na paletach, współpracujemy również z wiodącymi firmami kurierskimi oferując ekspresową dostawę na terenie całego kraju. Zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo przy wyborze i sposobie dostawy zamówionych materiałów opałowych.

W dobie kryzysu energetycznego i niestabilnego otoczenia staramy się dywersyfikować zakupy surowca aby utrzymywać wysoką jakość naszych produktów z zachowaniem w miarę możliwości niskich cen. Obecnie bazujemy na importowanym wysokokalorycznym węglu z Kazachstanu pochodzącym z kopali Shubarkol Komir.

Partnerzy partnerzy