Oferta hurtowa

Nasza firma oferuje w sprzedaży hurtowej przy zakupach cało-samochodowych wysokokaloryczny węgiel kamienny z Kazachstanu. Jest to wysokogatunkowy materiał opałowy o optymalnych parametrach jakościowych spełniający wyśrubowane normy Ustawy o jakości paliw stałych. W ofercie hurtowej posiadamy węgiel kamienny marki D, tak zwany wysoko płomienny charakteryzujący się niską zawartością siarki oraz popiołu.

Sprzedajemy węgiel luzem, węgiel workowany na paletach oraz w big-bagach. Mamy w ofercie szeroki wybór różnych frakcji węgla:

- Miał węglowy 0-10 mm

- Ekomiał 3-10 mm

- Ekogroszek luzem, Ekogroszek workowany 5-25 mm

- Orzech luzem, Orzech workowany 40-80 mm, 25–50 mm, 25-80 mm

- Kostka luzem, Kostka w big-bagu 63-200 mm, 80-200 mm

- Węgiel niesort luzem 25-150 mm, 50-200 mm, 0-300 mm

Hurtowa sprzedaż węgla realizowana jest z naszego składu opału w Wisznicach, gdzie odsiewamy, kruszymy i pakujemy wyżej wymienione asortymenty czarnego złota. Załadunek węgla luzem odbywa się przez sortownik, dzięki czemu zawartość podziarna w poszczególnych sortach węgla jest ograniczona do minimum. Węgiel kamienny orzech workowany i węgiel kostka drobna i kostka gruba przed zapakowaniem przechodzi także proces odsiania podziarna.

Sprzedażą hurtową węgla luzem i węgla konfekcjonowanego zajmujemy się już od 8 lat. Do grona naszych klientów należą składy węglowe, gospodarstwa rolne i ogrodnicze, składy budowalne, hotele, pensjonaty, parafie, szkoły, wspólnoty mieszkaniowe, piekarnie, masarnie, zakłady przemysłowe: mleczarnie, gorzelnie, suszarnie, betoniarnie, przedsiębiorstwa energetyki cieplnej.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do współpracy w zakresie hurtowego zakupu węgla luzem bądź konfekcjonowanego pod naszą marką bądź zapakowane w worki klientów.

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres sklep@semeniuk.com.pl

W odpowiedzi otrzymają Państwo indywidualną ofertę na dany asortyment węgla z uwzględnieniem żądanego asortymentu, rodzaju opakowania, ilości warunków dostawy w tym wraz ewentualnym transportem we skazane miejsce.

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego w celu nawiązania współpracy pod numerem: 605-336-755

 

Partnerzy partnerzy